Rådgivere lekeplass og utemiljø

Vi hjelper deg med lekeplass og utemiljø!

Ta kontakt med en av våre rådgivere eller send oss en melding.

Magne Egerhei

Salgssjef lekeplass

Telefon: 917 80 129

E-post: magne@trigonor.no

Jon-Gunnar Olsen

Distriktsansvarlig Lekeplass - Østfold, Rogaland og Agder

Telefon:  404 404 49

E-post: jon-gunnar@trigonor.no

Mohammed El Montaser

Distriktsansvarlig Lekeplass - Oslo

Telefon: 401 05 735

E-post: mohammed@trigonor.no

Tor Erik P Wiik

Distriktsansvarlig Lekeplass - Vestlandet

Telefon: 40 44 04 48

E-post: tor.erik@trigonor.no

Lene Emilie Flote

Distriktsansvarlig Lekeplass -Vestfold, Telemark, Buskerud, Oslo vest og sentrum

Telefon: 452 60 239

E-post: lene.emilie@trigonor.no

Svein Johansen

Distriktsansvarlig Lekeplass - Viken nord, Innlandet, Oslo øst

Telefon: 472 84 446

E-post: svein@trigonor.no

Kontakt Trigonor på

Telefon: 69 27 90 10 eller lekeplass@trigonor.no

Post- og besøksadresse: Trigonor AS, Solgaard Skog 2, 1599 Moss