TA KONTAKT MED VÅRE RÅDGIVERE

Lindis Markussen

Salgssjef møbler, akustikk og forbruk, Distriksansvarlig Agder

Telefon: 918 89 598

E-post: lindis@trigonor.no

Liv Kari Kristiansen

Distriktsansvarlig Østfold, Vestfold, Telemark, Follo og Oslo

Telefon: 907 55 565

E-post: liv-kari@trigonor.no

Wenche Sommerstad

Distriktsansvarlig Buskerud, Oslo, Asker og Bærum

Telefon:  404 40 445

E-post: wenche@trigonor.no

Vibekke Hope Berntsen

Distriktsansvarlig Møre og Romsdal, Vestland og Rogaland

Telefon: 902 20 791

E-post: vibekke@trigonor.no

Geir Solberg

Distriktsansvarlig Innlandet, Akershus og Oslo øst

Telefon: 404 404 42

E-post: geir@trigonor.no

Rolf Yngve Stenhaug

Akustikkrådgiver

Telefon: 918 06 254

E-post: rolf@trigonor.no

Tina Nygaard Strickert

Fagansvarlig møbler

Telefon: 408 62 447

E-post: tina@trigonor.no

Kjetil Andresen

Anbud lekeplass og møbler/fast inventar

Telefon: 901 32 312

E-post: kjetil@trigonor.no

Gro Engen Lindhjem

Leder anbud

Telefon: 976 11 411

E-post: gro@trigonor.no